Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 EUR
STOLSKUPTUR / FIGURIN, Kina, Mingdynastin (1368-1644), lergods med grön glasyr, höjd 20 cm, bredd 11,5 cm.
Asian Sale Helsinki
Åldersrelaterat slitage, några lagningar.
600573
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här