Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
LERSKULPTUR / FIGURIN, Kina, 1600-tal, lergods, grön, svart och brun glasyr, höjd 25,5 cm, längd 32 cm.
Asian Sale Helsinki
Åldersrelaterat slitage.
600575
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här