Keramiskt altarbord med offergåvor

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

SKULPTUR / FIGURIN, altarbord, Mingdynastin (1368-1644), keramik, längd 26,5 cm, bredd 16cm, höjd 23,5 cm.

Asian Sale Helsinki

Åldersrelaterat slitage och smärre nagg.

600578

2019-01-20