Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
SKULPTUR / FIGURIN, altarbord, Mingdynastin (1368-1644), keramik, längd 26,5 cm, bredd 16cm, höjd 23,5 cm.
Asian Sale Helsinki
Åldersrelaterat slitage och smärre nagg.
600578
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här