Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GUNGHÄST, 18/1900-tal, träskuren, bemålad, höjd ca 117, längd inklusive medar ca 190 cm
Slitage, färgbortfall
600583
2019-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här