Gunghäst omkring 1900

Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900
Gunghäst omkring 1900

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNGHÄST, 18/1900-tal, träskuren, bemålad, höjd ca 117, längd inklusive medar ca 190 cm

Slitage, färgbortfall

600583

2019-01-06