Werner von Hausen akvarell

Werner von Hausen akvarell
Werner von Hausen akvarell
Werner von Hausen akvarell
Werner von Hausen akvarell
Werner von Hausen akvarell
Werner von Hausen akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Sommarkväll, signerad samt daterad 1948, akvarell 37x50 cm

600595

2019-01-05