Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
BURK, med lock, silver, Hanau, Tyskland omkring 1900, dekor med väderbockshuvuden, invändig förgyllning, höjd ca 12 cm, vikt ca 521g
Lock med skada, repor, gravyr i botten
600596
2018-12-27