Burk med lock silver Tyskland omkring 1900

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

BURK, med lock, silver, Hanau, Tyskland omkring 1900, dekor med väderbockshuvuden, invändig förgyllning, höjd ca 12 cm, vikt ca 521g

Lock med skada, repor, gravyr i botten

600596

2018-12-27