Byrå teak
2018-12-21
600603
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, teak, 6-lådig, höjd ca 104, 75,5x37,5, nyckel finns
Smärr slitage och märken, mindre fanérbortfall vid understa lådan