Tomtefiguriner
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 2 st, 1900-talets första hälft, Heissner samt. Gräsenroda, bägge lergods, i form av tomtar, polykromt bemålade, märkta Heissner samt. Gräsenroda, höjd ca 23-30 cm
Smärre slitage
600609
2018-12-20