Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HANS J WEGNER, skrivbord, modell "PP305", PP Møbler, Danmark, 1900-talets andra hälft, ek och ask, längd ca 138, bredd ca 76, höjd ca 72 cm, etikettmärkt
Bruksslitage, repor
600612
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här