Skrivbord PP305 design Hans J Wegner

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANS J WEGNER, skrivbord, modell "PP305", PP Møbler, Danmark, 1900-talets andra hälft, ek och ask, längd ca 138, bredd ca 76, höjd ca 72 cm, etikettmärkt

Bruksslitage, repor

600612

2018-12-20