Peter Kjellerås

Peter Kjellerås
Peter Kjellerås

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER KJELLERÅS (född 1946). "Thåström", fotografi, C-print, signerad och numrerad 3/65, bildmått 130x100 cm.

600613

2018-12-22