Per Åke Laurén oljemålning
Klubbat för:
30 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
PER ÅKE LAUREN (1879-1951) Vy över taken, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 24x30 cm
Kuntoraportti
600614
Päivämäärä:
2019-01-05