Per Åke Laurén oljemålning

Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning
Per Åke Laurén oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

PER ÅKE LAUREN (1879-1951) Vy över taken, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 24x30 cm

Kuntoraportti

600614

Päivämäärä:

2019-01-05