Christina Snellman litografi
Klubbat för:
30 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Huesca i Pirineos, signerad samt daterad 1985, litografi, 33x47 cm
Kuntoraportti
600616
Päivämäärä:
2019-01-05