Christina Snellman litografi

Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi
Christina Snellman litografi

Klubbat för:

30 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Huesca i Pirineos, signerad samt daterad 1985, litografi, 33x47 cm

Kuntoraportti

600616

Päivämäärä:

2019-01-05