Bror Hillgren

Bror Hillgren
Bror Hillgren
Bror Hillgren
Bror Hillgren
Bror Hillgren
Bror Hillgren

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BROR HILLGREN (1881-1955): Interiör, signerad och daterad Bror Hillgren 1917, olja på duk, ca 91x70 cm

Zustandsbeschreibung

600623

2018-12-21