Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BROR HILLGREN (1881-1955): Interiör, signerad och daterad Bror Hillgren 1917, olja på duk, ca 91x70 cm
Zustandsbeschreibung
600623
2018-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner