Ebba Pauli

Ebba Pauli
Ebba Pauli
Ebba Pauli
Ebba Pauli

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA PAULI (1873-1941): "Beckholmen", osignerad, olja på duk, ca 46x55 cm

600624

2018-12-21