Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Stockholm från Kastellholmen", signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten L Sparre 1927, etsning, 13,5x19 cm
600627
2018-12-21