Louis Sparre

Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Stockholm från Kastellholmen", signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten L Sparre 1927, etsning, 13,5x19 cm

600627

2018-12-21