Svend Middleboe taklampor

Svend Middleboe taklampor
Svend Middleboe taklampor
Svend Middleboe taklampor
Svend Middleboe taklampor
Svend Middleboe taklampor
Svend Middleboe taklampor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEND MIDDELBOE, "Verona´´ takarmatur, 3 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 33, diameter ca 49 cm

El montering och sladdar saknas, en är något sned, slitage

600628

2018-12-21