Svend Middleboe taklampor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEND MIDDELBOE, "Verona´´ takarmatur, 3 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 33, diameter ca 49 cm
El montering och sladdar saknas, en är något sned, slitage
600628
2018-12-21