Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) Rödhårig i profil (Marta Schlyter), signerad samt daterad 1918, akvarell, 29x23 cm
600638
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här