Jalmari Ruokokoski akvarell

Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell
Jalmari Ruokokoski akvarell

Klubbat för:

240 EUR

Schätzwert

300 EUR

Beschreibung

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) Rödhårig i profil (Marta Schlyter), signerad samt daterad 1918, akvarell, 29x23 cm

Zustandsbeschreibung

600638

2019-01-05