Klubbat för:
240 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) Rödhårig i profil (Marta Schlyter), signerad samt daterad 1918, akvarell, 29x23 cm
Zustandsbeschreibung
600638
2019-01-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner