Spegel 1900-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, förgylld och bemålad, fasettslipat och silverfolierat glas, krönet med dekor av parställda sfinxer vid torchère, 165 x 76 cm
Förgyllningsskador, slitage
600645
2018-12-21