Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, förgylld och bemålad, fasettslipat och silverfolierat glas, krönet med dekor av parställda sfinxer vid torchère, 165 x 76 cm

Förgyllningsskador, slitage

600645

2018-12-21