Alpina herrfickur i 14 k guld

Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALPINA, fickur, 14 k guld, 1930-tal, innerboett i stål, boettnr. 750162, ankargång, diameter 46,7 mm, vikt exkl. chatelaine i gulddoublé 58,4 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, insida med repor

600649

2018-12-21