Butiksskylt

Butiksskylt
Butiksskylt
Butiksskylt
Butiksskylt

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

LIDVALL SKRÄDDERI, butiksskylt, 1900-talets första hälft, ca 47x32 cm

Slitage

600662

2018-12-21