Ytterfoder 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YTTERFODER, 1800-talets slut, rutdekor i mönsterlagt fanér, gallerkant och dekorbeslag i bronserad metall, invändigt löstagbar plåtbalja, längd 39 cm, bredd 27 cm, höjd 17 cm
Bruksslitage
600664
2018-12-22