AIK affisch 1970-tal

AIK affisch 1970-tal
AIK affisch 1970-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AIK, "Gnaget e´laget", 1970-tal, affisch, vintage, ca 80x62 cm

Oramad, smärre kantskador

600666

2019-01-20