Hammarby IF affisch 1970-tal

Hammarby IF affisch 1970-tal
Hammarby IF affisch 1970-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HAMMARBY IF, "Bajen for ever", 1970-tal, affisch, vintage, ca 83x60 cm
Skador: Oramad

Oramad, kantveck

600669

2019-01-21