Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen triangel, signerad Y Edelman, numrerad 99/150 färglitografi, bildstorlek ca 62x88 cm

Skadat glas

600677

2018-12-21