Akvarell

Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CAMILLE DE CHANTEREINE (?-1847): Blomsterstilleben, signerad och daterad Paris 1833, akvarell, ca 31x22 cm

Repor, smärre färgbortfall

600685

2018-12-21