Tubkikare
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUBKIKARE, 1800-tal, delvis läderklädd förnicklad mässing, två utdragbara tuber, signerad H. Hughes & Son, London, märkt 403A/2602 samt 92 under krona, längd 80-107 cm
Spricka under yttersta glaset
600712
2018-12-21