Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "New York 05.30", signerad, numrerad och daterad Per-Åke Persson New York 2002, EA testfoto/monteringfotografi, C-print, ca 48x99 cm
600718
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här