Carl Johan De Geer fotografi

Carl Johan De Geer fotografi
Carl Johan De Geer fotografi
Carl Johan De Geer fotografi
Carl Johan De Geer fotografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Äkta Warhol, fotografi,signerad och daterad atergo Carl Johan De Geer Äkta Warhol 1968 16/50 2011, bildmått ca 24x36 cm

600721

2018-12-21