Carl Johan De Geet fotografi

Carl Johan De Geet fotografi
Carl Johan De Geet fotografi
Carl Johan De Geet fotografi
Carl Johan De Geet fotografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): Kårhusnatten, fotografi,signerad och daterad atergo Carl Johan De Geer Kårhusnatten 1968 8/50 2011, bildmått ca 24x36 cm

600724

2018-12-21