Glasservis 84 dlr
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 84 dlr, 1900-tal, klart glas med gulddekor, bestående av: 12 rödvin, 11 vitvin, 12 starkvin, 6 konjak, 12 snaps, 11 sherry, 8 likör samt 12 champagnekupor, höjder ca 7,5-20 cm
Mindre nagg förekommer, dekorslitage
600740
2018-12-28