Glasservis 84 dlr

Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr
Glasservis 84 dlr

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 84 dlr, 1900-tal, klart glas med gulddekor, bestående av: 12 rödvin, 11 vitvin, 12 starkvin, 6 konjak, 12 snaps, 11 sherry, 8 likör samt 12 champagnekupor, höjder ca 7,5-20 cm

Mindre nagg förekommer, dekorslitage

600740

2018-12-28