Dupont tändare i guld

Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld
Dupont tändare i guld

Klubbat för:

14 500 SEK

Arviointi

18 000 SEK

Kuvaus

DUPONT, tändare, 18 k guld, 1980-tal, räfflad dekor, märkt Paris Made in France 096 CEK, svensk kontrollstämpel, höjd 6x3,5 cm, total vikt ca 126 g, originaletui samt instruktionsbok och garanti medföljer
KEDJA, 18 k guld, venetiansk länk, längd 62 cm, vikt 11,4 g

Kuntoraportti

Bucklor, kedjans ena ögla uppklippt, en liten ögla medföljer, etui med slitage

600745

Päivämäärä:

2018-12-21