Matsaslgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, bestående av, karmstolar 1 par, stolar 4 st., samt matbord, matbord i rokokostil, stolar engelsk stil, med ball-n-clawfötter, brickmärkta Nordiska kompaniet, höjd ca 74, diameter 115 cm, 3 st iläggskivor á 55 cm
Bruksslitage, stolar och bord ej ursprungligen sammanhörande
600760
2018-12-22