Klubbat för:
6 000 SEK
3 500 SEK
JULIUS GREGERSEN, Fartygsporträtt "Karin från Simrishamn", olja på duk, signerad Jul.Gregersen samt daterad Flensborg 2/11 1902, ca 47x67 cm
600770
2018-12-28