Julius Gregersen, fartygsporträtt

Klubbat för:

6 000 SEK

3 500 SEK

JULIUS GREGERSEN, Fartygsporträtt "Karin från Simrishamn", olja på duk, signerad Jul.Gregersen samt daterad Flensborg 2/11 1902, ca 47x67 cm

600770

2018-12-28