Tillbaka till katalog

Texa bordslampa

Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa
Texa bordslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skärm i grönt glas, undertill märkt TEXA, höjd ca 37 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

600785

Datum:

2018-12-21