Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Ur La Divine Comédie (Chant 16), 1960: "Dans la fumée des Coléreux", signerad Dali med röd penna, samt daterad 98/150, färgträsnitt på Rives-papper, bladstorlek 33x26,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1088

Oramad, i passepartout. gulnader

600795

2018-12-21