Travita damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRAVITA, damur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, länk i 18 k, längd ca 160 mm, vikt ca 20,5 g, diameter 16,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad länk, glas med repor, bruksslitage
600797
2018-12-21