Travita damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

TRAVITA, damur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, länk i 18 k, längd ca 160 mm, vikt ca 20,5 g, diameter 16,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad länk, glas med repor, bruksslitage

600797

2018-12-21