Omega samt Certina damur
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, CERTINA, damur, 2 st, gulddoublé, 1970 resp 1950-tal, quartz resp manuell, länkar i gulddoublé, diameter 16,5 resp 20 mm
Fungerande Certina, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
600804
2018-12-21