Omega samt Certina damur

Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur
Omega samt Certina damur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, CERTINA, damur, 2 st, gulddoublé, 1970 resp 1950-tal, quartz resp manuell, länkar i gulddoublé, diameter 16,5 resp 20 mm

Fungerande Certina, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

600804

2018-12-21