Empire-stil fåtöljer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, empire-stil, stomme i mahogny med dekorelement i mässing, klädsel i grön plysch med dekor av kantband, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, stommarna med repor och märken
600827
2018-12-21