Empire-stil fåtöljer

Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer
Empire-stil fåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, empire-stil, stomme i mahogny med dekorelement i mässing, klädsel i grön plysch med dekor av kantband, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, stommarna med repor och märken

600827

2018-12-21