Miniatyrvaser Kina
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MINIATYRVASER, 11 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, några soft-paste, några sjöfynd, höjd ca 4-7 cm
Kuntoraportti
Nagg, slitage
600831
Päivämäärä:
2018-12-22