Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, stengods, Kina, 1900-tal, lysterglasyr/silverimitation, dekor i relief av drakar med den brinnande pärlan, botten med Qianlongs sigillmärke, diameter ca 17, höjd 8 cm
Slitage
600840
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här