Trädgårdssoffa Melins metallgjuteri

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gjuten lättmetall, träribbor, vitlackerad, märkt Melins metallgjuteri, Anderstorp, längd ca 148, sitthöjd 42 cm

Slitage, färgbortfall

600841

2018-12-28