Pelarbord
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIDOBORD, 1 par, på pelarfot, 1800-talets slut, svaravat underrede, ben i betsad björk, skiva i furu, höjd 75, diameter 42 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Kuntoraportti
Solblekta, renoverade
600842
Päivämäärä:
2018-12-27