Praktkannor alabaster

Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster
Praktkannor alabaster

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRAKTKANNOR, 1 par, 1900-tal, alabaster, dekor av blommor, pip i form av drake, höjd ca 85 cm

Skador, lagningar

600843

2019-01-02