Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRAKTKANNOR, 1 par, 1900-tal, alabaster, dekor av blommor, pip i form av drake, höjd ca 85 cm
Skador, lagningar
600843
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här