Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Ljusröda rosor, signerad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 60 x 52,5 cm

Duken med märken samt hål efter häftstift

600844

2018-12-26