Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Ljusröda rosor, signerad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 60 x 52,5 cm
Duken med märken samt hål efter häftstift
600844
2018-12-26